Home

Primul Eclipsă de soare Sufoca naiste tennise organisatsioon ciumă Aja blugi

Naiste tennise aasta tugevuselt teine serv on Kaia Kanepi nimel | Arhiiv |  ERR
Naiste tennise aasta tugevuselt teine serv on Kaia Kanepi nimel | Arhiiv | ERR

LUBAV! Eesti naiste tennise kolmas reket teenis kuuajalise vahega juba  teise turniirivõidu
LUBAV! Eesti naiste tennise kolmas reket teenis kuuajalise vahega juba teise turniirivõidu

WTA uuendas brändi ning lihtsustas turniirikategooriaid – TENNISNET.EE

Iga Swiatek tegi Poola tennise ajalugu - Delfi Sport

Eesti-Läti maavõistlus 2020 – Eesti Tennise Liit

EESTI TENNIS 100 (märts 2013) by Eesti Ekspress - Issuu

Kultuuriministeerium toetab Tallinnas WTA tenniseturniiri korraldamist 150  000 euroga | Kultuuriministeerium
Kultuuriministeerium toetab Tallinnas WTA tenniseturniiri korraldamist 150 000 euroga | Kultuuriministeerium

Tallinn korraldab sügisel ikkagi WTA turniiri - Vaba Eesti Sõna

Naiste tennise endine maailma esireket sai emaks | Tennis | ERR

Naiste tennise valitseja krooniti USA lahtiste tšempioniks

Naiste profitennise organisatsioon – TENNISNET.EE

Tennise Eesti meistrivõistluste avapäeval suuri üllatusi ei sündinud |  Tennis | ERR
Tennise Eesti meistrivõistluste avapäeval suuri üllatusi ei sündinud | Tennis | ERR

TURNIIR PARIMATEST PARIMATELE: Anett Kontaveit jahib Mehhikos karikat,  millest lihtsurelikud võivad vaid unistada
TURNIIR PARIMATEST PARIMATELE: Anett Kontaveit jahib Mehhikos karikat, millest lihtsurelikud võivad vaid unistada

Kuhu paigutub Kontaveidi võiduseeria naiste tennise ajaloos?

Leius mõistab meediaboikoti kuulutanud Naomi Osakat. Nadal viskus  ajakirjanike kaitsele - Delfi Sport
Leius mõistab meediaboikoti kuulutanud Naomi Osakat. Nadal viskus ajakirjanike kaitsele - Delfi Sport

Eesti naiste tennise kolmas reket võitis ITFi turniiri, finaalis nähti 17  servimurret!
Eesti naiste tennise kolmas reket võitis ITFi turniiri, finaalis nähti 17 servimurret!

Aasta tennisist on Swiatek, enim arenenud mängija Maia - Delfi Sport

Naiste tennise valitseja kasutas võidukõnes võimalust Ukrainale toetust  avaldada
Naiste tennise valitseja kasutas võidukõnes võimalust Ukrainale toetust avaldada

Palermo WTA turniiril osalev naistennisist andis positiivse koroonaproovi -  Delfi Sport
Palermo WTA turniiril osalev naistennisist andis positiivse koroonaproovi - Delfi Sport

Kontaveit ja Zopp langesid edetabelis | Tennis | ERR

Untitled
Untitled

NSVL, 1960, Naiste demokraatlik organisatsioon, 1 mark ** (128580635) -  Osta.ee
NSVL, 1960, Naiste demokraatlik organisatsioon, 1 mark ** (128580635) - Osta.ee

TÄNA | Kontaveit kohtub Roomas maailma 78. reketiga | Tennis | ERR

Naiste profitennis on praegu võrreldes meeste omaga raskemas seisus –  TENNISNET.EE
Naiste profitennis on praegu võrreldes meeste omaga raskemas seisus – TENNISNET.EE